Kuchyně


Již od pradávna byla kuchyně tím nejdůležitějším místem v domě a tudíž nedílnou součástí a chloubou všech domácností. Náš široký sortiment zahrnuje všechny typy kuchyní od moderních, přes klasické až po rustikální kuchyně. Všechny kuchyňské linky vyrábíme na zakázku. Společně s Vámi vytvoříme ojedinělý a originální design přímo Vám na míru.
kuchyně

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Standardní kuchyňské linky jsou v kombinaci korpusy laminovaná DTD a dvířka MDF všech možných profilů a folií s imitací dřevin (viz. dvířka). Do moderní kuchyňské linky se používají plochá MDF dvířka s vysokým leskem všech barev. Též hliníkový rámeček dvířek dodá kuchyňské lince příjemný vzhled s vysokou estetickou hodnotou. Stále častěji jsou žádány dvířka z masivu (DB,BR,SM,,OL,TŘ) nebo lze ofrézovanou MDF nastříkat polyuretanovou barvou. Na přání přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru. Používáme osvědčené materiály, které splňují nejpřísnější měřítka jakosti, životnosti a vzhledu.

Korpus skříní je vyráběn z desky tl. 18 mm a olepen odolnou ABS hranou. Nabízíme též široký výběr pracovních desek. Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce od 28,38,50 až 60mm.

Kuchyňské linky dodáváme včetně návrhu spotřebičů, drátěného programu, rolet, ůchytek, sklo výplní, turniketů, sortérů, dřezů, baterií a osvětlení. Komponenty kuchyně jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem. Dopňky se vyrábějí z nerezové oceli, hliníku nebo s pochromovaným či lakovaným povrchem.
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854