Ložnice

Ložnice je místnost kde strávíme nejvíce času. Hledáte nábytek odpovídající Vašemu životnímu stylu a představám. Pomůžeme Vám vytvářet originální design ložnice.
loznice

Vyrábíme zakázkové ložnice - moderní, klasické i rustikální ložnice z masivu, přírodní dýhy i lamina. K ložnici patří kromě postele z masivu také komody, prádelníky, vestavné skříně, úložné prostory, dámské toaletní stolky, noční stolky či nástěnná zrcadla.

Nejpoužívanějším materiálem při sestavování skříní je odolná a snadno udržovatelná laminovaná DTD v řadě dekorů imitujících různé druhy dřeva. Provedení korpusů může být i z masivu nebo dýhy. Pro zvýraznění designu lze zvolit i tloušťku materiálu korpusu 18, 25 a 36 mm. Dveře jsou vyráběny v různých dekorech a provedení jako vysoký lesk, mat, dýha, masiv nebo v hliníkovém rámu s kombinací materiálů. Vybavení skříní výsuvnýmy systémy - kalhotovníky, kravatníky, botníky, drátěnými koši, držáky na vysavač či žehlící prkno, sklopné tyče, výsuv. věšáky atd. Komponenty skříní a komod jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem mají doživotní záruku.

Patrně nejdůležitějším kusem nábytku je postel. Postele jednoduhé, postele s úložným prostorem, postele pro seniory, palandy, jednolůžka, dvojlůžka, atd. Postel by měla být složena z kvalitní matrace, roštu a měla by splňovat všechny individualní požadavky na kvalitní odpočinek. Máme obrovský výběr matrací od několika českých výrobců. Postele jsou vyráběny dle potřeby v různých velikostech takže není problém vyrobit atipickou velikost. Vybrané typy postelí je možno vybavit praktickými úložnými prostory.

Přijedeme, zaměříme stávající prostor, ložnici navrhneme, vyrobíme a následně namontujeme včetně celého vybavení. Na přání ložnici z masivu či dýhy přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru. Povrchové úpravy masivu jsou v provedení transparentních vodních laků nebo polyuretan. laků či vosků a olejů. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres - velikost otvoru, výška, atd.) Našim cílem je poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého nábytku na míru a kvalifikovaného poradenství.
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854