Obývací pokojObývací pokoj je místo, kde se setkává rodina, kde se odpočívá, pracuje, sleduje televize či poslouchá hudba. Vedle toho většinou slouží obývací pokoj jako reprezentativní prostor pro příjem návštěv.
obyvaci_pokoj
Naše zákázková výroba obývací stěny, komody, skleníku, konferenčních stolků, servírovacích stolků tvoří originální design nábytku a atraktivní dojem luxusního interiéru. Obývací pokoj klade nároky na prostor a jeho členění.

Provedení korpusů může být z masivu, přírodní dýhy i z lamina. Pro zvýraznění designu lze zvolit i tloušťku materiálu korpusu z 18, 25 a 36 mm. Dveře a dvířka jsou vyráběny v různých dekorech a provedení jako vysoký lesk, mat, dýha, masiv nebo v hliníkovém rámu s kombinací materiálů. Komponenty skříněk a skříní jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem mají doživotní záruku.

obývací pokoj Přirozenou krásu ušlechtilých dřevin umocňuje přírodní povrchová úprava. Povrchová úprava masivu je v provedení transparentních vodních laků nebo polyuretan. laků či vosků a olejů. V provedení i odstínu respektujeme plně přání zákazníka. Na přání přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru.

Přijedeme, zaměříme stávající prostor, obývací pokoj navrhneme, vyrobíme a následně namontujeme včetně celého vybavení. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres, velikost místnosti, výška atd.) Našim cílem je poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého nábytku na míru a kvalifikovaného poradenství
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854