Skříně

Skříně jsou nezbytnou součástí všech bytů a domů a v dnešní době velmi často dělané přímo do ​​prostoru. Skříně se svojí variabilitou uplatní téměř na všech místech, kde je třeba dostatku úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, v dětském pokoji, v pracovně i v chodbách nebo v halách.
skrin

Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru.
Vestavěné skříně můžete postavit i ve volném prostoru nebo dostavit ke zdi a taky dokonce rozdělit větší místnost. Vyberte si skříň dle vašich představ a my navrhneme nejvhodnější řešení konstrukce skříně. Prostor uvnitř skříně je sestavován dle Vašich potřeb (počet zásuvek a polic, rozmístění šatních tyčí, atd).

Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti jako například výsuvné systémy, kalhotovníky, kravatníky, botníky, drátěné koše, držáky na vysavač či žehlící prkno, sklopné tyče, výsuvné věšáky atd.

Nejpoužívanějším materiálem při sestavování skříní je odolná a snadno udržovatelná laminovaná DTD v řadě dekorů imitujících různé druhy dřeva tlouštkou 18,25 a 36mm. Jinou variantou jsou dýhované materiály. Na výběr je opět řada možností . Dveře a dvířka jsou vyráběny v různých dekorech a provedení jako vysoký lesk, mat, dýha, masiv nebo v hliníkovém rámu s kombinací materiálů. Skříně mohou být osvětleny nejen centrálním světlem v místnosti, ale i světly zabudovanými do půdy skříně, rampami upevněnými v horní části nábytku nebo šatní tyčí se zářivkami a ovládané různými senzory (pohybu, dotyku, světla). Komponenty skříní jako dveřní závěsy, výklopné machanismy či zásuvkové pojezdy s brzdícím systémem.

Přijedeme, zaměříme stávající prostor, skříně navrhneme, vyrobíme a následně namontujeme včetně celého vybavení. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres, velikost otvoru, výška, atd). Našim cílem je poskytovat nadstandardní služby v podobě individuálního přístupu k zákazníkům, řešení projektu každého nábytku na míru a kvalifikovaného poradenství
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854