Dětský pokoj


K dětskému světu patří barvy, volnost, prostor k vlastnímu vyjádření a vzdušný design, stačí se jen Dětský pokojpřiblížit jejich snům. Tento druh interiéru musí současně splňovat mnoho náležitostí. Bezpečnost, proměnlivost, snadnou přístupnost a v neposlední řadě i jednoduchou obsluhu. Sem si budou zvát kamarády a psát domácí úkoly. detskypokoj

Zabýváme se zakázkovým vybavením pro dětské či studentské pokoje, tak i výbavou pro školky, školy a ostatní dětská zařízení. Dětské pokoje pro nejmenší jsou přizpůsobeny k jejich potřebám.

dětský pokoj Nejpoužívanějším materiálem při sestavování skříní je odolná a snadno udržovatelná laminovaná DTD v řadě dekorů dřevin a RAL barev. Provedení korpusů může být z masivu i z dýhy. Pro zvýraznění designu lze zvolit i tloušťku materiálu 18, 25 a 36 mm. Dveře a dvířka jsou vyráběny v různých dekorech a provedení jako vysoký lesk, mat, dýha, masiv nebo v hliníkovém rámu s kombinací materiálů. Důležitým kusem nábytku je postel, vyráběná dle potřeby v různých velikostech. Na přání masiv a dýhu přimoříme do požadovaného odstínu vzorku nebo už stávajícího interiéru.

Přijedeme, zaměříme stávající prostor, dětký pokoj navrhneme, vyrobíme a následně namontujeme včetně celého vybavení. Přestože je naše výroba zakázková přihlížíme samozřejmě také k Vašemu finančnímu rozpočtu. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres - velikost místnosti, výška, atd).

Kdo si hraje, nezlobí.
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854