Schodiště


Schodiště tvoří neodmyslitelnou součást každého vícepodlažního rodinného domu. Schodiště v obytném prostoru se stává jeho dominantou, proto musí být důkladně navrženo s důrazem na design a zpracování.
schodiste

V sortimentu dřevěných schodišť vyrábíme všechny konstrukční typy a tvary zejména interiérová celodřevěná schodiště, kombinace dřeva, kovu a skla i obklady betonových monolitů. Provádíme návrhy schodišť točitých, vřetenových a tvarově atypických.

Pro výrobu schodišť používáme vždy kvalitně vysušené řezivo. U nás si vyberete od klasických materiálů jako jsou dub, jasan přes moderní javor, břízu.
Nedílnou součástí schodišť je zábradlí se širokou škálou šprušlí a sloupků. Pro povrchovou úpravu používáme otěruodolné transparentní laky. Rádi Vám Vaše schodiště povrchově upravíme i voskem, namoříme do odstínů nejlépe vyhovujících Vašemu interiéru. Klademe důraz na přírodní materiály, propracovanost detailů, sladěnost kresby dřeva a individuální přístup ke každé zakázce. Schodiště mohou být jak s podstupnicemi, tak bez nich.

V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku a projekt na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres - velikost otvoru, výška, atd). Samozřejmostí je odborná montáž včetně konzultace.
www.stolarstvi-novak.cz


Radomil Novák
720 141 372
Nemochovice 142
Brankovice
IČ: 73841854